Zespół RealEye!

Adam Cellary

Współzałożyciel & CEO
„Nowe technologie fascynują mnie już od czasów studiów i miałem przyjemność stworzyć w swojej historii kilka startupów.”
adam@realeye.ioLinkedInTwitter

Damian Sromek

Współzałożyciel & CTO
"Jestem tak zaskoczony że nie wiem, co powiedzieć."
damian@realeye.ioLinkedInTwitter

Andrzej Morawski

Szef Działu Sprzedaży
Jestem pełnym pasji i zdeterminowanym przedsiębiorcą. Generalista z doświadczeniem w sprzedaży i marketingu. Uwielbiam wyprawy narciarskie wśród dzikiej przyrody i jazdę na rowerze.
andrzej.morawski@realeye.ioLinkedIn

Krzysztof Turczyński

Programista JavaScript
Zapalony programista JavaScript, biegły w tworzeniu dynamicznych i interaktywnych aplikacji internetowych.
krzysztof.turczynski@realeye.ioLinkedIn

Filip Żarnowiec

Programista Full Stack
Politechnika Warszawska (PW), Warszawa, Polska
filip@realeye.io

Łukasz Piątkowski

Starszy Inżynier Oprogramowania Backend
„Starać się, szukać, znajdować i nie poddawać się”
lukasz@realeye.ioLinkedIn

Martyna Pietrzak

Researcher & Analyst
Entuzjastka nauk kognitywnych i analizy danych; miłośniczka nauki i psów
martyna@realeye.ioLinkedIn

Pracujemy w uroczym biurze zlokalizowanym na ulicy Emilii Plater w Warszawie (Polska)

Poznaj Zespół LATAM

Juan Pablo Rodriguez

Chile
pablo@realeye.ioLinkedIn


Pablo był pierwszą osobą z naszego zespołu LATAM, z którą rozmawialiśmy o partnerstwie. Uznał RealEye za ciekawe narzędzie z ogromnym potencjałem. Dyrektor generalny EyeOnMedia (obecnie Tobii Pro LATAM). Pracował z Tobii Pro jako certyfikowany sprzedawca w regionie Ameryki Południowej oraz jako menadżer ds. rozwoju biznesu. Doświadczony dyrektor generalny z udokumentowaną historią pracy w branży broadcast media. Specjalista ds. rozwoju biznesu, wykwalifikowany w zakresie strategii cyfrowej, user experience (UX), e-commerce, przedsiębiorczości i grup fokusowych.

Tania Kornijenko

Chile
tania@realeye.ioLinkedIn

Założycielka i dyrektorka RK Neuroconsulting. Wcześniej Tania pełniła funkcję Głównego Managera w EyeOnMedia, gdzie była odpowiedzialna za wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych i wspieranie zarządzania wewnętrznego. Była także dyrektorem obszaru komercyjnego EyeOnMedia.

Sebastian Ignacio Latsague Saavedra

Chile
sebastian@realeye.ioLinkedIn

Sebastian jest dyrektorem generalnym i założycielem Onecode Latam, firmy neuromarketingowej zajmującej się innowacjami poprzez neuronaukę. Zespół LATAM poznał kilka lat temu, kiedy zainteresował się badaniami eye-trackingowymi i współpracuje z nimi do dziś.

Naut Aguilera Echevarria

Peru
naut@realeye.ioTwitter

Naut jest dyrektorem generalnym w Evolutiva – agencji zajmującej się marketingiem ewolucyjnym, brandingiem, projektowaniem stron internetowych i neuromarketingiem. Jego pasją jest odkrywanie prawdziwych czynników wpływających na zachowania konsumentów, co znajduje odzwierciedlenie w jego zainteresowaniu badaniami eye-trackingowymi. Naut jest naszym przedstawicielem na rynku peruwiańskim.

Cibele M Souza

Przedstawicielka - Brazylia
cibele@realeye.io

Mónica Yulieth Cortés Idárraga

Sprzedaż - Latam
monica@realeye.io

Doradcy i Przyjaciele (Dziękujemy!)

    • Mark Zollner - Ekspert ds. marketingu i konwersji
    • Robert Utrata - Prawnik i entuzjasta startupów
    • Tomasz Pasternak - Projektant UX/UI
    • Kamil Goliszewski - Przedsiębiorca i prawnik
    • Paweł Stępień - Doradca ds. sprzedaży i rozwoju biznesu
Zaufali nam freelancerzy, małe, średnie i duże firmy, ale także studenci i uniwersytety